skandenberg-constanta
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Adi- Membru Nou

+2
Hasiuc Alin
nOa
6 participanți

In jos

Adi- Membru Nou Empty Adi- Membru Nou

Mesaj  nOa 15/11/2012, 10:39

Salut, sunt Adi, am 31 de ani ,1.78 si 78 kg. Sunt pasionat de armwrestling. Il practic de cate ori am ocazia cu oricine are o inclinatie spre acest sport wink
Ma bucur ca in ultimii ani s-a mediatizat si la noi acest sport,si pentru ca sunt oameni care incearca sa il promoveze in continuare! Bravo voua, si felicitari celor care au si rezultate OK
As vrea sa stiu si eu, cand mai aveti antrenamente,si cand aflati noutati despre concursul din Maritimo, sa postati din timp ora cand se va desfasura evenimentul skandenberg .....multumesc

nOa

Posts : 3
Join date : 15/11/2012

Sus In jos

Adi- Membru Nou Empty Re: Adi- Membru Nou

Mesaj  Hasiuc Alin 15/11/2012, 11:20

nOa a scris:Salut, sunt Adi, am 31 de ani ,1.78 si 78 kg. Sunt pasionat de armwrestling. Il practic de cate ori am ocazia cu oricine are o inclinatie spre acest sport wink
Ma bucur ca in ultimii ani s-a mediatizat si la noi acest sport,si pentru ca sunt oameni care incearca sa il promoveze in continuare! Bravo voua, si felicitari celor care au si rezultate OK
As vrea sa stiu si eu, cand mai aveti antrenamente,si cand aflati noutati despre concursul din Maritimo, sa postati din timp ora cand se va desfasura evenimentul skandenberg .....multumesc
Salut adi, urmatorul antrenament o sa fie in sambata de dupa concurs:) si legat de concursu la Maritimo nu mai avem ce detalii sa-ti dam, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] aicia gasesti tot! OK
Hasiuc Alin
Hasiuc Alin
Campion National
Campion National

Posts : 158
Join date : 20/09/2011
Age : 27
Location : Constanta

Sus In jos

Adi- Membru Nou Empty Re: Adi- Membru Nou

Mesaj  Deniz 15/11/2012, 11:24

Salut Adrian, ma bucura prezentarea ta !
Dupa cum a spus si Alin urmatorul nostru antrenament va fi pe data de 30 noiembrie.. weekendul acesta nu facem nimic ( ne refacem pentru concurs ) iar week-endul viitor este concursul !
Inscrierile la concurs vor incepe de la ora 10 pana la ora 13, iar de la 13 concursul propriu-zis !
Te asteptam acolo !
Deniz
Deniz
Arbitru National ARSBF
Arbitru National ARSBF

Posts : 417
Join date : 04/08/2010
Age : 29
Location : Constanţa

Sus In jos

Adi- Membru Nou Empty Re: Adi- Membru Nou

Mesaj  ion grosu 15/11/2012, 13:41

BUNA ADRIAN !! Frumoasa prezentare......te asteptam la concursul de la Maritimo.. cu toate ca, pentru a avea si rezultate sunt necesare multe multe ore de antrenament...si totusi ...mult succes..

ion grosu
ion grosu
Campion National
Campion National

Posts : 48
Join date : 11/02/2012
Age : 54
Location : constanta

Sus In jos

Adi- Membru Nou Empty Re: Adi- Membru Nou

Mesaj  chesterik 16/11/2012, 03:47

Bine ai venit!
Ne vedem la concurs si ne vom cunoaste mai bine la antrenament!
chesterik
chesterik
Arbitru European EAF
Arbitru European EAF

Posts : 966
Join date : 04/08/2010
Age : 35
Location : Constanta

http://Chesterik89.hi5.com

Sus In jos

Adi- Membru Nou Empty Re: Adi- Membru Nou

Mesaj  nOa 26/11/2012, 01:53

salut baieti! claping a iesit super concursul,totul de nota 10. Cat despre mine ce sa zic am dat cu bata-n balta confused o singura victorie si 2 infrangeri.am comis-o
urat de tot. am vrut sa prind categoria si am slabit in 3 saptamani de la 85 kg la 75,6 la ora concursului.Grav este felul cum am slabit(m-am infometat).Pur si simplu nu am avut vlaga. Vreau sa stiu si eu data si ora exacta pentru antrenament. traning

nOa

Posts : 3
Join date : 15/11/2012

Sus In jos

Adi- Membru Nou Empty sal adriane

Mesaj  bangabriel 27/11/2012, 11:48

niciodata cat mai ai de gand sa vii la vreun conc si vrei sa intri la o anumita greutate mult sub limita care o poti face sa nu o mai faci ... e prea mult sa slabesti in timp atat de scurt si sa mai vrei si performante ... acum daca tot aia juns la categoria asta incearca sa te mentii aici sau macar sa fii aproape de aceasta greutate undeva la 77 kg 78 maxim asta ca sa poti sa daisau sa pui in caz ca vrei sa intri la -80 si sa scazi cand vrei sa intri la -75 wink deci deacum multa bafta si bine ei venit in clubul nostru
bangabriel
bangabriel
Powerfull Armwrestler
Powerfull Armwrestler

Posts : 22
Join date : 05/08/2011
Age : 39
Location : Bacau-Constanta

Sus In jos

Adi- Membru Nou Empty Re: Adi- Membru Nou

Mesaj  chesterik 28/11/2012, 03:05

nOa a scris:salut baieti! claping a iesit super concursul,totul de nota 10. Cat despre mine ce sa zic am dat cu bata-n balta confused o singura victorie si 2 infrangeri.am comis-o
urat de tot. am vrut sa prind categoria si am slabit in 3 saptamani de la 85 kg la 75,6 la ora concursului.Grav este felul cum am slabit(m-am infometat).Pur si simplu nu am avut vlaga. Vreau sa stiu si eu data si ora exacta pentru antrenament. traning
Nu stiu cum aratai la 85 kg dar oricum ai dat jos foarte mult in foarte putin timp si printr-o metoda foarte proasta...
Acum ca a trecut concursul, probabil ca regreti avand in vedere numarul de concurenti si nivelul de la fiecare categorie...
chesterik
chesterik
Arbitru European EAF
Arbitru European EAF

Posts : 966
Join date : 04/08/2010
Age : 35
Location : Constanta

http://Chesterik89.hi5.com

Sus In jos

Adi- Membru Nou Empty Re: Adi- Membru Nou

Mesaj  nOa 28/11/2012, 06:53


Asta o sa incerc sa fac,sa ma maentin sub 80 kg.
Si acum sa raspund la intrebari smile : cum aratam la 85kg? cam gras proteine
Si cum am reusit sa slabesc asa de rapid? aici o sa fac haz de necaz si o sa va spun ca am slabit prin "metoda"(daca exista asa ceva) Bianca Dragusanu bang
ce mancam? mai nimic pot spune..biscuiti,supe de legume ..si implicit cand nu manaci nici nu te poti hidrata corespunzator.
la ora concursului ce sa zic,in ambele 2 meciuri pierdute am avut avantaj.Viteza am avut dar nu am reusit sa mentin presiunea mai mult de 2 secunde.
Invatare de minte! Ce am facut eu treceti la rubrica :ASA NU!!!

nOa

Posts : 3
Join date : 15/11/2012

Sus In jos

Adi- Membru Nou Empty Re: Adi- Membru Nou

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum