skandenberg-constanta
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bara de tractiuni pt tocul usi - 29.9 lei

In jos

Bara de tractiuni pt tocul usi - 29.9 lei Empty Bara de tractiuni pt tocul usi - 29.9 lei

Mesaj  Predescu Laurentiu Jan 22/10/2011, 06:39

Dupa cate stiu , tractiunile , indiferent de cum le facem, sunt un foarte bun antrenament care ajuta mult in skandenberg !
Am gastit pe internet de-a lungul timpului diverse bari de tractiuni , la preturi cam piperate : de la 80 de lei pana la 200 Neutral mad .
Pe de alta pate am gasit o oferta foarte buna a magazinelor LIDL(fostul PLUS). Oferta suna cam asa : bara tractiuni-din otel , se poate monta la tocul usi oricand doresti , suprafete antialunecare ,ajustabila de la 70 pana la 92 cm; firma CRIVIT SPORTS , suporta max 95 kg si cica garantire 3 ani. Perioada promotiei este de luni ,24 octombrie ,pana pe 28,in limita stocului.... . Pretul este de 30 lei claping Eu o sa-mi iau o bara ditr-asta ; sa speram ca o sa ma tina smile)
Sper ca acest subiect o sa ii ajute pe cei care aveau nevoie de bara de tractiuni la un pret rezonabil .

Predescu Laurentiu Jan
Beginner
Beginner

Posts : 6
Join date : 18/10/2011

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum