skandenberg-constanta
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea

5 participanți

In jos

Cine va castiga?

Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea I_vote_lcap25%Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea I_vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea I_vote_lcap75%Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea I_vote_rcap 75% 
[ 3 ]
Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea I_vote_lcap0%Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 4
 
 
Sondaj inchis

Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea Empty Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea

Mesaj  chesterik 24/4/2011, 09:35

Asa cum v-am obisnuit, de fiecare data cand ajung la cate un antrenament prin tara, ma umilesc pierzand cate o vendetta. Dupa esecurile cu Alex Rus si Costin Stan, de data aceasta imi voi masura fortele cu Razvan Popescu din Brasov, la bratul drept.
Vineri, 29 aprilie, voi fi prezent la antrenament la sala domnului Mircea Carloganu unde il voi infrunta pe Razvan.
chesterik
chesterik
Arbitru European EAF
Arbitru European EAF

Posts : 966
Join date : 04/08/2010
Age : 35
Location : Constanta

http://Chesterik89.hi5.com

Sus In jos

Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea Empty Re: Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea

Mesaj  chesterik 24/4/2011, 09:37

Razvan Popescu:
Varsta: 20 ani
Greutate: 70 kg
Stil de lupta: Hook
Brat: 38 cm
Antebrat: 37 cm

Tiberiu Mihalcea:
Varsta: 22 ani
Greutate: 78 kg
Stil de lupta: Top roll
Brat: 37 cm
Antebrat: 34 cm
chesterik
chesterik
Arbitru European EAF
Arbitru European EAF

Posts : 966
Join date : 04/08/2010
Age : 35
Location : Constanta

http://Chesterik89.hi5.com

Sus In jos

Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea Empty Re: Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea

Mesaj  Banescu Vlad 24/4/2011, 11:56

BAFTA !!

Banescu Vlad
Armwrestler
Armwrestler

Posts : 84
Join date : 13/11/2010
Age : 36
Location : Navodari

Sus In jos

Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea Empty Re: Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea

Mesaj  Ichim Florin 27/4/2011, 10:28

Multa Bafta !!! din cate stiu eu o batalie intre hook si top roll cred ca va castiga cel cu startul mai rapid biggrin
Ichim Florin
Ichim Florin
Campion National
Campion National

Posts : 273
Join date : 03/08/2010
Age : 28
Location : Constanta

Sus In jos

Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea Empty Re: Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea

Mesaj  Deniz 27/4/2011, 11:15

Ichim Florin a scris:Multa Bafta !!! din cate stiu eu o batalie intre hook si top roll cred ca va castiga cel cu startul mai rapid biggrin

Eu zic ca intr-o batalie de replici intre tine si David Alex , castiga David Alex rofl rofl rofl , stii la ce ma refer ! rofl
Deniz
Deniz
Arbitru National ARSBF
Arbitru National ARSBF

Posts : 417
Join date : 04/08/2010
Age : 29
Location : Constanţa

Sus In jos

Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea Empty Re: Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea

Mesaj  George Badea 29/4/2011, 23:33

Tiberiu Mihalcea vs Razvan Popescu vendetta


George Badea
Bronz la C.N.
Bronz la C.N.

Posts : 126
Join date : 04/08/2010
Age : 32
Location : Bucuresti

Sus In jos

Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea Empty Re: Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea

Mesaj  chesterik 30/4/2011, 09:49

Felicitari Razvan! A fost mai tare ca mine...
Baieti foarte puternici in Brasov , pacat totusi ca se trage pentru palmares la antrenament...
chesterik
chesterik
Arbitru European EAF
Arbitru European EAF

Posts : 966
Join date : 04/08/2010
Age : 35
Location : Constanta

http://Chesterik89.hi5.com

Sus In jos

Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea Empty Re: Vendetta: Razvan Popescu vs Tiberiu Mihalcea

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum